MÖBLER / Bord / Etagebord 5646178

nr 564 6178

Etagebord

1800-tal mahogny, längd: 48, djup: 35, höjd: 75

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 2 februari 2009
kl 19:17:46